Warning: Use of undefined constant wersja - assumed 'wersja' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mrc68/domains/mrc.tychy.pl/public_html/blog/index.php on line 96
blog@mrc - Kupiłem Nokię 6810 na wyprzedaży w mPunkcie!

blog@mrc

blog@mrc - RSS feed


2006-08-11: Kupiłem Nokię 6810 na wyprzedaży w mPunkcie!

Nokia 6810 za 249 zł nowa, bez simlocka - chyba okazja? Ja jestem zadowolony, bo dawno chciałem ten telefonik sobie kupić. Bluetooth, EDGE, dyktafon, pełna klawiatura QWERTY - to podstawowe czynniki, które zadecydowały o zakupie właśnie tego modelu.
Te Nokie chyba już się w sklepie skończyły, ale są jeszcze inne interesujące aparaty w wyprzedaży - warto zajrzeć.
Przy okazji - dostarczany z tą Nokią PC Suite 5.8 jest trochę stary, można zassać ze strony Nokii nowszą wersję 6.81.13.0, który m.in. działa poprawnie z Bluesoleil do góry | na koniec | wyświetlenia: 1665

ŚLEDZIKNIJ


Komentarze

Dodaj komentarz
Autor:
Komentarz:


Najpopularniejsze wpisy:

Najpopularniejsze wpisy z wieloma wersjami:



mrc | starsze newsy